Komplexní řešení pro likvidaci pojistných událostí v průmyslu, Catastrophe Management Likvidace škod na motorových vozidlech, správa flotil, škody z pojištění domácnosti a rodinných domů, Marine & Cargo Technická a expertní činnost, prevence škod a risk management, data management, ostatní služby

12. diskuzní fórum INSERVIS 2012

31.05.2012

Hotel Kraví Hora

Dne 31.5.2012 se v hotelu Kraví Hora u Velkých Pavlovic uskutečnilo již 12. diskuzní fórum INSERVIS 2012, za účasti zástupců našich poboček z Čech, Slovenska a nově i Maďarska.
V tomto roce jsme se tématicky věnovali dvěma základním okruhům. O problematice Product Recall referovali Ing. Martin Liška a Jan Šiška. Druhým okruhem bylo pojišťování historických budov, o kterém informovali Ing. Václav Kratochvíl, Ing. Ivan Chynoradský a Ing. Martin Haluška.
Setkání se tradičně zúčastnili zástupci širokého spektra pojišťoven působících na českém a slovenském trhu, kteří využili této příležitosti pro vzájemnou výměnu zkušeností z oboru likvidace pojistných událostí.
Děkujeme všem účastníkům setkání za aktivní přístup k všeobecné diskuzi a již nyní vyhledáváme témata, která budou přínosem i pro účastníky 13. fóra v roce 2013.

Kravi-hora-2012.jpg

« Zpět na seznam aktualit