Komplexní řešení pro likvidaci pojistných událostí v průmyslu, Catastrophe Management Likvidace škod na motorových vozidlech, správa flotil, škody z pojištění domácnosti a rodinných domů, Marine & Cargo Technická a expertní činnost, prevence škod a risk management, data management, ostatní služby

13. diskusní fórum INSERVIS 2013

20.05.2013

16.5.2013 – Praha – hotel Panorama

Dne 16.5.2013 se v pražském  hotelu Panorama uskutečnilo 13. diskuzní fórum INSERVIS 2013, spojené s oslavami 20 let od založení společnosti. Fóra se zúčastnili zástupci INSERVIS z Čech, Slovenska, Maďarska i Slovinska, kteří přivítali hosty z většiny českých a slovenských pojišťoven, pojišťovny XL a také zástupce vedení partnerské organizace Crawford.
 
Hlavním tématem konference bylo ohlédnutí za vývojem nezávislé likvidace uplynulých 20 let a představení nových trendů vzájemné spolupráce.
 
Zástupci společnosti Crawford vyzdvihli kvality spolupráce se společností INSERVIS a předali Ing. Liškovi ocenění za skvělou spolupráci, která trvá již více než deset let.
 
Po oficiální části následovalo neformální setkání, které poskytlo příležitost k osobním diskusím i výměně zkušeností v oboru likvidace v lokálním i mezinárodním měřítku.
 
Věříme, že setkání bylo přínosem nejen pro nás, ale pro všechny jeho účastníky. Děkujeme za projevenou přízeň a těšíme se na 14. fórum, které se uskuteční v roce 2014.
 
2013-Panorama-(1).jpg

« Zpět na seznam aktualit