Komplexní řešení pro likvidaci pojistných událostí v průmyslu, Catastrophe Management Likvidace škod na motorových vozidlech, správa flotil, škody z pojištění domácnosti a rodinných domů, Marine & Cargo Technická a expertní činnost, prevence škod a risk management, data management, ostatní služby

15. Diskusní fórum INSERVIS 2015

03.06.2015

23.5.2015 - Hotel Pavlov

Dne 23.5.2015 se v hotelu Pavlov na Pálavě uskutečnilo 15. diskuzní fórum INSERVIS 2015. Zástupci poboček INSERVIS z Čech, Slovenska a Slovinska na fóru přivítali hosty z 15 nejvýznamnějších českých a slovenských pojišťoven.

Vybrané konkrétní případy posloužili zástupcům INSERVIS jako ukázka postupů likvidace specifických pojistných událostí se zaměřením na oblast technického zařízení budov, vady montáže a přerušení provozu. Vzájemná výměna zkušeností z oblasti likvidace pojistných událostí v neformální části se stala trvalou přidanou hodnotou těchto setkání.

Děkujeme všem hostům za jejich účast i aktivní přístup k diskusi a věříme, že jsou tato setkání pro ně stejným přínosem, jako pro nás. Těšíme se na rozvoj spolupráce a nové podněty, které budeme moci prodiskutovat na 16. fóru v roce 2016.

foto-web.jpg

« Zpět na seznam aktualit