Komplexní řešení pro likvidaci pojistných událostí v průmyslu, Catastrophe Management Likvidace škod na motorových vozidlech, správa flotil, škody z pojištění domácnosti a rodinných domů, Marine & Cargo Technická a expertní činnost, prevence škod a risk management, data management, ostatní služby

GAB Robins Holdings součástí Crawford & Company

16.12.2014

Rozšíření existujícího portfolia produktů Crawford, zejména pak v oblasti letectví

Společnost Crawford & Company oznámila, že byla dokončena akvizice holdingu GAB Robins Holdings UK Limited (GAB Robins), nezávislého odhadce škod a likvidátora pojistných událostí se sídlem v UK. Pořízení GAB Robins umožní Crawfordu významně rozšířit oblast likvidace pojistných událostí napříč širokým spektrem produktů ve Velké Británii.

„Akvizice GAB Robins spolu s kombinovanou odbornou znalostí obou společností, učiní z Crawfordu předního poskytovatele služeb v oblasti managementu škod. Náš sdílený silný zájem o klienta, mezinárodní i lokální přednosti napomohou poskytovat širší a komplexnější nabídky služeb a napomůže společnosti k budoucímu růstu a výkonům,“ řekl Jeffrey T. Bowman, president a výkonný ředitel Crawford & Company.

Společnost GAB Robins přináší Crawfordu široké portfolio produktů, kvalifikované experty a interní odborné znalosti, které budou významným přínosem pro rozšíření existujícího portfolia produktů Crawford, zejména pak v oblasti letectví.

« Zpět na seznam aktualit